far

Ka Wiktionary
Jump to navigation Jump to search

Soomaali[wax ka badal]

=Magac=[wax ka badal]

  1. Template:magac-ooyin
nadooc magac (declension of noun)
nadooc magac keli wadar
kays/cayimanaan aan cayinnayn cayiman aan cayinnayn cayiman
grundform far farah faryaal farayaasha
qaab yeele fare faruhu farayaal farayaashu
  1. Template:magac-a-c

Waa xubin kamid ah jirka oo ku taalo gacmaha iyo cagaha.

Tarjumaad[wax ka badal]

Iswiidish: finger

Ingiriis[wax ka badal]

Magac[wax ka badal]

far

  1. fogaan